Özcan Ankara Demirspor’da

Ankara Demirspor’da yıldızı parlayan ve bir çok kulübün transfer listesinde yer alan ve geçen sezon Bartınspor forması altında başarılı maçlar çıkaran orta saha oyuncusu Özcan Gençoğlu sözleşme yeniledi.

01 Temmuz 2015 Çarşamba, 09:36
Özcan Ankara Demirspor’da

Profesyonel Takımlardan Ankara Demirspor’da yıldızı parlayan ve bir çok kulübün transfer listesinde yer alan ve geçen sezon Bartınspor forması altında başarılı maçlar çıkaran orta saha oyuncusu Özcan Gençoğlu sözleşme yeniledi.

ÖZCAN GENÇOĞLU YUVADA KALDI

Profesyonel Takımlardan Ankara Demirspor’da yıldızı parlayan ve bir çok kulübün transfer listesinde yer alan ve geçen sezon Bartınspor forması altında başarılı maçlar çıkaran orta saha oyuncusu Özcan Gençoğlu sözleşme yeniledi.

Geçen  sezon Bölgesel Amatör ligde mücadele eden Bartınspor forması altında  gösterdiği performansla bir çok takımın gözdesi haline gelen orta saha oyuncusu Özcan Genç, kulübünde kaldı. Genç oyuncu Bartınspor’la bir yıllık daha sözleşme imzaladı.Bartınspor, iki hafta önce Özcan gençoğlu ile bir görüşme gerçekleştirmiş ancak oyuncunun bir süre düşünmek istemesi üzerine sözleşme yapmayı ertelemişti. Bartınspor Yönetimi hafta sonunda orta saha oyuncusu Özcan Gençoğlu ile ikinci kez görüşerek anlaşmaya vardı.Futbolcunun Bartınspor’da futbol oynama isteğine olumlu cevap veren yönetim Özcan Gençoğlu ile  ikinci kez görüşmesinin ardından bugün sözleşme imzalayarak iç transferde pek fazla fire vermedi.

ÖZCAN GENÇOĞLU KİMDİR?

Bartınspor Yönetim ide  yetenekli futbolcunun gelecek senede kulüpte kalmasını sağladığı için mutlu.  1990 Ankara Altındağ Doğumlu Özcan Gençoğlu Ankara Demirspor’un altyapısında futbola başladı.Sonrasında profesyonel takımda yer bulan genç futbolcu ,  Ankarademirspor’da 11 yıl forma giydi.2002 yılında Ankara Demirspor’un altyapısında futbola başlayan Özcan Gençoğlu 8 yıl genç takımların formasını giydi.2009 yılında Ankara Demirspor’da profesyonel olan Gençoğlu, 3 yıl aynı takımda top koşturdu.2011 yılında BAL Liginde mücadele eden Bartınspor’la anlaşarak kırmızı siyahlı formayı giyen Özcan Gençoğlu, 2012 yılında  Bölgesel Amatör Lig takımlarından Akyurt Belediyespor’a gitti. Bir yıl Akyurt Belediye’de forma giyen Gençoğlu, 2013 yılında Sorgun Belediyespor’a transfer oldu. 3 yıl amatör olarak  futbol oynayan yetenekli oyuncu, 2014-2015 sezonunda Bartınspor’la anlaşarak ikinci kez kırmızı-siyahlı formayı giydi.Geçen sezon Bartınspor formasıyla BAL Liginde 26 maçta forma giydi.26 maçta 22 kez ilk 11’de sahaya çıkan yetenekli oyuncu, 1945 dakika sahada kaldı, 9 sarı kart görürken bir sezon boyunca kırmızı kart görmedi

kaynak: www.bartinspor.org.tr

You must be logged in to post a comment Login