Polis Amcalar Türk Bayrağı Dağıttı

51.Kütüphane Haftası ülkemiz genelinde olduğu gibi Bartın İlindede gerçekleştirilen birbirinden anlamlı etkinliklerle büyük bir coşku içerisinde kutlanır, Bartın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından dağıtılan Türk Bayrakları coşkunun daha da artmasını sağladı.

21 Nisan 2015 Salı, 15:58
polis-tumer-yilmaz

Polis Amcalar Türk Bayrağı Dağıttı

  1. Kütüphane Haftası ülkemiz genelinde olduğu gibi Bartın İlindede gerçekleştirilen birbirinden anlamlı etkinliklerle büyük bir coşku içerisinde kutlanır, Bartın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından dağıtılan Türk Bayrakları coşkunun daha da artmasını sağladı.

Kitap okuma alışkanlığının kazandırılması ve toplumumuzda kitap okumanın arttırılması amacıyla heryıl  kutlanan kütüphane haftası bu yıl da ilimizde gerçekleştirilen bibirinden farklı etkinliklerle büyük bir coşku içerisinde kutlandı. Bartın Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü ile ortaklaşa kutlama programı çerçevesinde birçok etkinlik gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen etkinliklerde büyük bir coşku yaşanırken, Bartın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından dağıtılan Türk Bayrakları coşkunun daha da artmasını sağladı.

Bartın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından 51. Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında Türk Bayraklarının yanısıra Türk Bayraklı Balonlar, şapkalar, bloknot defterleri, araç kokuları, ıslak mendiller ve tükenmez kalemlerin dağıtıldığı öğrenildi.

 

 

You must be logged in to post a comment Login