kurye-times-reklam
kurye-times-reklam
6666

Polis Amcalarla Sinema Keyfi

13 Kasım 2015 Cuma, 14:15
Polis-Amcalarla-Sinema-Keyfi-bartin

Polis Amcalarla Sinema Keyfi

 

Bartın Anadolu Öğretmen Lisesi ‘nden 50  öğrenci 2 öğretmenleri refakatinde polis abi ve polis ablaları ile beraber  ‘’Yaktın Beni’’ isimli sinema filmini seyrettiler.

Bilindiği gibi Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından “Geleceğiniz Geleceğimizdir” sloganı ile “Kuzeyin İncileri” isimli proje hazırlanmıştı. Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığınca koordineli olarak yürütülen “Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek İçin Çocuklar ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı”(ÇOGEP) kapsamında hazırlanan “Kuzeyin İncileri”  isimli proje ÇOGEP Değerlendirme Kurulu tarafından kabul edilmişti. Bartın ilimizde Bartın Valilik Makamının izni ile Bartın  İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile ortaklaşa yürütülecek olan “Kuzeyin İncileri” isimli proje kapsamında birbirinden farklı etkinlikler gerçekleştirilecek. Gerçekleştirilecek olan etkinlikler arasında Satranç Kursu ve Turnuvası, Çanakkale Şehitliği ve İstanbul Gezisi, Uçurtma Şenliği, Piknik Etkinliği ve Sinema Gösterimi gibi etkinliklerin gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Yürütülmesine başlanan “Kuzeyin İncileri” isimli proje etkinliklerinden birisi olarak toplam 741 kişi sinemaya götürülecek. Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlilerinin de refakat edecekleri sinema etkinliğine 15 – 18 yaş grubundan 650 öğrenci sinemaya götürülecek. Sinema biletlerinin yanı sıra çeşitli ikramların da yapılacağı sinema etkinliğine 26 öğretmen ve 65 Emniyet Mensubu da eşlik edecek. Sinema etkinliğinde ilk olarak Bartın Cumhuriyet Anadolu Lisesi ‘nden 50  öğrenci 2 öğretmenleri refakatinde polis abi ve polis ablaları ile beraber  ‘’Son Mektup’’ isimli sinema filmini seyretmişlerdi.  Bu kez de Bartın Anadolu Öğretmen Lisesi ‘nden 50  öğrenci 2 öğretmenleri refakatinde polis abi ve polis ablaları ile beraber  ‘’Yaktın Beni’’ isimli sinema filmini seyrettiler. Uğur Yücel, Sarp Apak, Meltem Cumbul ve Sinem Kobal ‘ın başrollerini paylaştığı sinema filmi öncesinde  Bartın İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu ‘nun iyi dilekleri Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Tümer Yılmaz tarafından öğrencilere ve öğretmenlere iletildi.

 

Sinema şöleninin ileriki günlerde de devam etmesi bekleniyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login