Popstar Firdevs Amasra’ya yerleşiyor

Aydemir’in Edindiği Bilgiye Göre Popstar Firdevs’in Önümüzdeki Aylarda Amasra’ya Yerleşeceği Öğrenildi

05 Nisan 2016 Salı, 22:17
firdevs-popstar

Popstar Firdevs Evlendi!

Popstar Firdevs Önümüzdeki Aylarda Amasra’ya Yerleşecek!Aydemir’in Edindiği Bilgiye Göre Popstar Firdevs’in Önümüzdeki Aylarda Amasra’ya Yerleşeceği Öğrenildi.

Necdet Firdevs

Popstar” yarışmasıyla ünlenen ve uzun süredir gözlerden uzak bir yaşam süren Firdevs’in gizlice evlendiği ortaya çıktı. 2003 yılında katıldığı “Popstar” yarışmasıyla ünlenen ve uzun süredir gözlerden uzak bir yaşam süren Popstar Firdevs’in evlendiği ortaya çıktı.

ANKARA’DA EVLENMİŞ

 

Firdevs Güneş, bir süre önce Antalya-Kemer’de tanıştığı Albay İbrahim Erdem’le geçtiğimiz aylarda Ankara’da evlendi. Çift, Kurtuluş Parkı’nda düzenlenen törenle nikâh masasına oturdu. , Firdevs Güneş’in ikinci olduğu “Popstar” yarışmasının ardından albüm çıkarmış, ancak beklediği ilgiyi görmemişti.

AMASRA’YA YERLEŞECEK

 

Popstar Firdevs Amasra ve İnkum’da defalarca sahne almış Amasra’yı çok beğendim yer bakıp ev almak istiyorum demiş ve Amasra’ya yerleşmek istediğini belirtmişti. Çağdaş Gazeteciler Derneği Başkanı Necdet Aydemir’in edindiği bilgiye göre Popstar Firdevs’in önümüzdeki aylarda Amasra’ya yerleşeceği öğrenildi.

kaynak: /www.bartinpostasi.net

 

You must be logged in to post a comment Login