Salon Kuaför’den Bartın’da bir ilk

Bartınlılara yıllardır hizmet veren Salon Kuaför, hizmetlerine bir yenisini eklerken Bartın’da bir ilke imza attı.

11 Kasım 2015 Çarşamba, 10:03
Salon-Kuaför'den-Bartın'da-bir-ilk

Günümüzde artık kadınlar kadar erkekler de kişisel bakıma ve dış görünüşlerine büyük özen gösteriyorlar. Bartınlılara yıllardır hizmet veren Salon Kuaför, hizmetlerine bir yenisini eklerken Bartın’da bir ilke imza attı.

Günümüzde artık kadınlar kadar erkekler de kişisel bakıma ve dış görünüşlerine büyük özen gösteriyorlar. Bartınlılara yıllardır hizmet veren Salon Kuaför, hizmetlerine bir yenisini eklerken Bartın’da bir ilke imza attı. Bartın’ın ilk erkeklere özel kişisel bakım ve güzellik salonu Salon Kuaför bünyesinde hizmete girdi. Bundan sonra Bartın’da yaşayan ve kişisel bakım ile dış görünüşüne önem veren erkekler bu salonda, profesyonellerce sunulan cilt bakımından maniküre, liftingten istenmeyen tüyleri ortadan kaldıran ağdaya kadar birçok uygulamadan faydalanabilecekler.

Günümüzde erkeklerdeki kişisel bakım anlayışı saç kestirmekten ve tıraş olmakla sınırlı değil. Birçok erkeğin bu konuda bakış açısı değişmiş durumda. Erkekler artık en az kadınlar kadar dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteriyor. Bartın’da yıllardır hizmet veren Salon Kuaför de erkeklerin değişen bu yaklaşımı karşısında kolları sıvadı. Salon Kuaför, dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren erkeklerin bu ihtiyacını karşılamak için bünyesinde kişisel bakım ve güzel salonu açtı. Üstelik bu salon Bartın’da bir ilk.

“İhtiyacı gördük, açtık”

Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren müşterilerinin bu ihtiyacını gördükleri için böyle bir salon açtıklarını ifade eden Salon Kuaför’ün sahibi Nurullah Yüzgeç, “Salon Kuaför olarak yıllardır müşterilerimize itina ve titizle hizmet veriyoruz. Artık günümüzde erkeklerin kişisel bakım anlayışları sadece saç kestirmekten ve tıraş olmaktan ibaret değil. Erkekler de en az kadınlar kadar kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteriyor. Bartın’da bu alanda erkeklere özel bir salon yoktu. Bizde müşterilerimizin bu ihtiyacını gördük ve karşılamak için böyle bir salon açtık” dedi.

Cilde dair ne ararsan burada

Erkeklere özel olarak açılan bu salonda cilt bakımından manikür ve pediküre liftingten ağdaya kadar birçok hizmetin verildiğini belirten Yüzgeç, bütün bu hizmetlerin alanında oldukça profesyonel bayan güzellik uzmanı tarafından verildiğini söyledi.  Yüzgeç, “Burada müşterilerimize her türlü cilt bakımını yapıyoruz. Üstelik bu bakımı sadece belirli cilt gruplarına değil bütün cilt gruplarına yönelik rahatça uygulayabildiğimiz gibi cilt masajı da yapıyoruz. Aynı zamanda isteyen müşterilerimize manikür, pedikür, nasır tedavisi ve ayak tırnak batımı hizmetlerimiz olduğu gibi göğüs, sırt ve koltuk altı ağdası da yapıyoruz” şeklinde konuştu.

Erkeklere özel Lifting uygulaması

Bartın’da yine bir ilk olarak özel bir cihazla lifting uygulaması da yaptıklarını kaydeden Yüzgeç, “Müşterilerimiz ve halkımız için bir ilk olan salonumuzda aynı zamanda bir başka ilki daha gerçekleştirdik. Salonumuzda özel bir cihazla lifting uygulaması yapıyoruz. Bu uygulamanın içerisinde ise kaş kaldırma, gözenekleri sıkılaştırma, yüz gerdirme ve kırışıkları giderme yer alıyor” dedi.

Bu hizmetleri vermeye çok kısa bir süre önce başladıklarını ifade eden Yüzgeç, bütün bu uygulamaların alanında profesyonel bayan güzellik uzmanı tarafından yapıldığını vurguladı. Yüzgeç son olarak şunları söyledi:

Bayan güzellik uzmanı çalışıyor

“Bütün bu uygulamalarımız alanında profesyonel sertifikalı bayan güzellik uzmanı tarafından yapılıyor. Bizim Salon Kuaför olarak önceliğimiz her zaman müşterilerimize ve halkımıza en güzel ve en temiz hizmeti sunmak olmuştur. Bizim amacımız para kazanmak değil her zaman müşterimizin salonumuzdan memnun bir şekilde çıkması. Bugüne kadar bu anlayışla hizmet verdik. Bundan sonrada bu anlayışla hizmet vermeye devam edeceğiz.”

 

 

kaynak: www.bartinhalkgazetesi.com.tr

 

You must be logged in to post a comment Login