Salon kuaförden püf noktalar

Salon Kuaför Sahibi Nurullah Yüzgeç saç dökülmeleri ve saç kesimindeki püf noktaları anlattı

11 Eylül 2015 Cuma, 12:00
Salon kuaförden püf noktalar

Salon kuaförden püf noktalar

Salon Kuaför Sahibi Nurullah Yüzgeç saç dökülmeleri ve saç kesimindeki püf noktaları anlattı

Nurullah Yüzgeç yönetiminde, modern salonunda profesyonel kadrosuyla, müşteri memnuniyetinin, kalitenin ve hijyenin ön planda tutulduğu kusursuz hizmetini, Avrupa’nın ve dünyanın sayılı markalarıyla birleştirerek değerli müşterilerine sunmaktadır.Tecrübeli kadrosu ve kaliteli ürünleriyle hizmetine değer katmış ve Bartın halkına uzun yıllardır verdiği kaliteli hizmetini kanıtlamıştır.Yenilikleri her zaman takip etmiş, kaliteli hizmetini aynı şekilde sonsuza denk sürdürebilmek için girişimlerde bulunmuştur.

Müşterilerimizin bize güveni önemli

Müşterilerin isteklerine göre saç kesimleri yaptıklarını belirten Yüzgeç, “saç kesiminde müşterimizin yaşına, mesleki konumuna, giyim tarzı ve yaşam tarzına dikkat edilerek uygun bir model yaratıyoruz. Bu modeli müşterilerimizin yüz hatlarına uygun olarak belirliyoruz. Model yaratılırken tabiki müşterilerimizin istekleri ön plandadır ve müşterilerimizin bize olan güveni çok önemlidir” dedi.

Yüzgeç, ‘Saç bakımlarda yüzde 70 iyi sonuçlar alıyoruz’

Nurullah Yüzgeç,“Saç dökülmesinde yaptığımız bakımlarla ortalama yüzde 70 iyi sonuçlar alıyoruz. Bizde şampuanından saç iksirlerine kadar bütün ürünler mevcut. Saçların dökülmesi genelde aileden kaynaklıdır. Gümüş iyonlu şampuanlar beyaz saçlardaki sararmayı ortadan kaldırıyor. Tabi ki ailede ırsilik yoksa da bakımsızlıktan dökülür. Çok sık şampuan değişimi de saç döker ancak daha çok kepeğe yol açar” diye konuştu.

Müşterilerimizde her şey tek kullanımlık

Diğer kuaförlerden farkları olduğunu dile getiren Yüzgeç, “izim diğer kuaförlerden farkımız, ilk önce hijyene dikkat etmemiz. Daha sonra marka ve kaliteler ile çalışmamızdır. Müşterilerimizde her şeye tek kullanımlık kullanıyoruz. Özellikle penuar ve tek kullanımlık havluları bir başka müşterilerimizde kullanmıyoruz. Müşterilerimizin sağlığına ve bakımına titizlikle dikkat ediyoruz” ifadesini kullandı.

 

 

KAYNAK: www.sonnokta74.com

You must be logged in to post a comment Login