Sel Felaketi Yaşamamak İçin Alalım

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri özel olarak hazırlattığı el broşürleri ile Bartın İl merkezi ve İlçelerinde yaşayan vatandaşları suç ve suçlulara karşı büyük bir duyarlılıkla bilgilendirmeye büyük bir kararlılıkla devam ederken, bilgilendirme faaliyetlerine her geçen gün bir yenisi ekleniyor.

19 Şubat 2017 Pazar, 08:41
komser-tumer-yilmaz

Sel Felaketi Yaşamamak İçin Gerekli Tedbirleri Alalım

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri  özel olarak hazırlattığı el broşürleri ile Bartın İl merkezi ve İlçelerinde yaşayan vatandaşları suç ve suçlulara karşı büyük bir duyarlılıkla bilgilendirmeye büyük bir kararlılıkla devam ederken, bilgilendirme faaliyetlerine her geçen gün bir yenisi ekleniyor.

Bu kez de Bartın il merkezi ve ilçelerinde yaşayan vatandaşlar sel felaketinin yaşanmaması için yapılan yapılan çalışmalarda bilgilendiriliyor. Özel olarak Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından hazırlatılan el broşürlerinde:

-Sel Nedir?

-Selin Sebepleri Nelerdir?

-Sel Felaketinden Önce Neler Yapılmalı?

-Sel Felaketi Sırasında Neler Yapılmalı?

-Sel Felaketinden Sonra Neler Yapılmalı?

Başlıklı konularda bilgiler yer alıyor. El broşürlerinde ‘’Sel Ceza Değildir’’ ibaresi de bulunuyor. Benzer etkinliklerin ileriki günlerde de devam etmesi bekleniyor.

You must be logged in to post a comment Login