Selçuk Yıldırım ve Semih Çay Bartıspor’da

Bartınspor Pursaklar Belediyespor forması giyen Selçuk Yıldırım ve iç transferde Semih çay ile sözleşme imzaladı.

17 Ağustos 2015 Pazartesi, 09:40
Selçuk Yıldırım

BARTIN SPOR TRANSFERLERE DEVAM EDİYOR.

Yeni sezon Bölgesel Amatör Ligde ilimizi temsil edecek olan Bartınspor transferlere devam ediyor. Ekibimiz, geçen sezon Pursaklar Belediyespor forması giyen Selçuk Yıldırım ve iç transferde Semih çay ile sözleşme imzaladı.

Yeni sezon Bölgesel Amatör Ligde ilimizi temsil edecek olan Bartınspor transferlere devam ediyor. Ekibimiz, geçen sezon Pursaklar Belediyespor forması giyen Selçuk Yıldırım ve iç transferde Semih çay ile sözleşme imzaladı.

Bartın’ı yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek  Bartınspor’da yeni sezon kadrosu şekillenmeye başladı.  BAL Liginde yeni sezonda iddialı bir kadro kuran Bartınspor, dış ve iç transfer  çalışmaların sürdürüyor.Kırmızı-Siyahlı ekip’te  dün hareketli saatler yaşandı.Transferde Teknik Direktör Muammer Ayvaz’ın raporu doğrultusunda hareket eden yönetim dış ve iç transferde çalışmalarını dün de sürdürdü. Yeni Belediye Binası karşısında bulunan Bartınspor Kulüp Lokalinde  Yöneticiler Ender Sarı ,Mustafa Genç ve İsmail kalafat’ın hazır bulunduğu imza töreninde  Selçuk Yıldırım ve Semih Çay kendilerini bir yıllığına kırmızı-siyahlı renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

SELÇUK YILDIRIM KİMDİR?

16 Nisan 1990 Zonguldak’ta doğan Selçuk Yıldırım futbola 2005 yılında ilimiz takımlarından Bartıngençlikspor’da başladı. 2006 yılında profesyonel takımlardan Türk Telekom’un alt yapısına transfer olan genç futbolcu  bir yıl sonra TürkTelekom’la profesyonel sözleşme imzaladı.Genç orta saha oyuncusu daha sonra sırasıyla Ünyespor, Akyurt Belediye,Etimesgut Belediye,Kazan belediye ve Pursaklar Belediyespor formalarını giydi.Genç orta saha oyuncusu Selçuk Yıldırım yeni sezonda Bartınspor’un formasını terletecek.

SEMİH ÇAY KİMDİR?

1991 doğumlu genç orta saha oyuncusu Semih çay futbola Bartınspor’un altyapısında başladı. 4 yıl kırmızı-siyahlı ekibin altyapısında eğitim gören Semih Çay, 2007 yılında profesyonel takımlardan Şekerspor’un altyapısına transfer oldu. 2 yıl Şekerspor’un altyapsında futbol oynayan Semih Çay,2009 yılında Bartınspor’a geri döndü. Bartınspor A takımında 6 yıldır forma giyen genç orta saha oyuncusu yeni sezonda da Bartınspor forması altında futbol kariyerine devam edecek

kaynak: www.bartinspor.org.tr

 

 

You must be logged in to post a comment Login