kurye-times-reklam
kurye-times-reklam
6666

Semih’e “ Brezilya Usulü” doğum günü!

Bartınspor, 8 Kasım Pazar günü deplasmanda oynayacağı Kilimli Beledieyspor maçının hazırlıklarını bu sabah Boğaz Tesislerinde yaptığı antrenmanla tamamladı.

13 Ocak 2016 Çarşamba, 23:23
Semih Sargın

Semih Sargın’a  “ Brezilya Usulü” doğum günü!

Bartınspor, 8 Kasım Pazar günü deplasmanda oynayacağı Kilimli Beledieyspor maçının hazırlıklarını bu sabah Boğaz Tesislerinde yaptığı antrenmanla tamamladı. Kırmızı-Siyahlı futbolcular antrenman esnasında , 25 yaşına giren Semih Sargın’ın kafasında yumurta kırarak Brezilya usulü doğum günü kutlaması yaptı.

Bölgesel Amatör Lig’de 8 Kasım Pazar günü Kilimli Belediyespor’la karşılaşacak olan Bartınspor, hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla ile tamamladı. Kırmızı-Siyahlı ekipte orta saha oyuncu Semih Sargın’ın 25. Yaş günü nedeniyle antrenman sahasında doğum günü kutlaması yapıldı. Yaklaşık bir saat süren antrenmanın ardından Semih Sargın’a takım arkadaşları “ Brezilya usulü” bir kutlama yaparak un ve yumurta atarak doğum günü kutlaması yaptı. Kutlama nedeniyle un ve yumurta içinde kalan başarılı orta saha oyuncusu Semih Sargın şaşkınlığını gizleyemedi.

 

 

 

kaynak: www.bartinspor.org.tr/

You must be logged in to post a comment Login