Sevcan ve Hasret Milli Takımda

Kocaeli ilinde yapılacak olan Judo Milli Takım kampına Sevcan YILMAZ ve Hasret BOZKURT çağırılmıştır.

15 Haziran 2015 Pazartesi, 10:08
sevcan-yilmaz
10 – 23 Haziran 2015 tarihleri arasında Kocaeli ilinde yapılacak olan Judo Milli Takım kampına Sevcan YILMAZ ve Hasret BOZKURT çağırılmıştır. Türkiyede katıldıkları müsabakalarda kendilerini gösteren ve yüksek dereceler yapan ilimiz sporcuları artık sadece ilimizi değil ülkemizi de temsil edecekler.
         26 – 27 – 28 Haziran 2015 tarihlerinde Sırbistan’ da yapılacak olan Yıldızlar Balkan Şampiyonasına Sevcan YILMAZ 52 Kg. da ilimizi ve ülkemizi temsil edecektir.


İlimiz Judo Takımının Hedefi Milli Takımda AVRUPA

         Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Judo Antrenörü Mustafa UYKAN ” hedefimiz gitgide büyüyor. İnşallah yurt dışında da sporcumuz ilimizi ve ülkemizi başarıyla temsil ederek dereceyle dönecektir. Desteklerinden dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ali ÖZDEMİR’e, Judo İl Temsilcim Recep KÖSEDAĞI’ na, Sporcularımın ailelerine ve bu başarıyı yakalayan sporcularıma teşekkür ediyorum” dedi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali ÖZDEMİR ” sporcularımız bizi şaşırtmadı. Türkiyede yaptıkları dereceler göz önünde. Hakettikleri yerlere yavaş yavaş ulaşıyorlar sporcularımızla gurur duyuyoruz. Antrenörümüz Mustafa UYKAN ve sporcularımıza Avrupa yolunda başarılar diliyorum” dedi.

You must be logged in to post a comment Login