Sosyal Bilimleri Enstitüsünde görev değişimi

Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü görevine Prof. Dr. Metin Saban atandı. Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun’un da katıldığı devir-teslim töreninde Prof. Dr. Saban görevi Doktor Öğretim Üyesi M. Said Ceyhan’dan devraldı.

21 Mart 2018 Çarşamba, 08:29
Prof. Dr. Metin Saban

Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü görevine Prof. Dr. Metin Saban atandı. Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun’un da katıldığı devir-teslim töreninde Prof. Dr. Saban görevi Doktor Öğretim Üyesi M. Said Ceyhan’dan devraldı.

Rektör Uzun, yeni görevinden dolayı Prof. Dr. Saban’ı tebrik ederken, göstermiş olduğu gayretten ve sunduğu katkılardan dolayı Ceyhan’a teşekkür etti.

Rektör Uzun “Üniversitemiz bünyesinde yer alan 3 enstitümüzde de ülkemizin ve insanımızın ihtiyaçları önceleyerek, bilim dünyasına katkılar sunacak çalışmalar yapılmaktadır. Bu doğrultuda Sosyal Bilimler Enstitümüz alanında önemli çalışmalar yapacağına ve nitelikli araştırmacı ile bilgi ve beceriye sahip bireyler yetiştirilmesinde öncülük edeceğine inancım tamdır. Enstitülerimiz bünyesindeki programların sürekli bir üretme, üretileni insanlığa sunma ve kalite standartlarını yükseltme gayreti olmalıdır. Bu düşüncelerle bugüne kadar sunduğu katkılardan dolayı Doktor Öğretim Üyesi M. Said Ceyhan’a teşekkür ederim. Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürümüz Prof. Dr. Metin Saban’ı ise tebrik eder, başarılarının artarak devam etmesini dilerim” dedi

You must be logged in to post a comment Login