Spor’a destek vermek hayır işidir.

AK PARTİ ADAYLARI KEMERSPOR YÖNETİCİLERİ VE FUTBOLCULARI İLE BİRARAYA GELDİ

29 Nisan 2015 Çarşamba, 09:15
ercan-aydin

AK PARTİ ADAYLARI KEMERSPOR YÖNETİCİLERİ VE FUTBOLCULARI İLE BİRARAYA GELDİ

AK Parti Bartın Milletvekili Adayları Yılmaz Tunç ve Mustafa Yelkenci Bartın Kemerspor yönetimi ve futbolcuları ile birlikte kahvaltılı toplantıda biraraya geldi.

AK Parti Bartın Milletvekili Adayları Yılmaz Tunç ve Mustafa Yelkenci’nin yanısıra İl Genel Meclis Üyesi Yusuf Aldatmaz, İl Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yıldırım, Aday Adaylarından Muhammet Köse Emin Özkan ve  Kemerspor yönetimi, futbolcuları ve aileleri katıldı.

Ercan Aydın’dan  Tunç’a Teşekkür

Bartın Spor ve Kemerspor eski yönetim kurulu başkanlarından Ercan Aydın, Bartın’da spora ve sporcuya her zaman destek olduklarını ve olmaya devam ettiklerini belirterek  son yıllarda Bartın’da spor alanında önemli yatırımların gerçekleştiğini gördüklerini belirtti. Aydın,“Ömertepesi futbol sahasında çamurun içinde futbol maçı oynadıklarını zamanları bizler unutmadık çok iyi biliyoruz,  bugün ise ömertepesimodern futbol sahası, trübünleri ile sporcularımıza hizmet vermekte kıymetini bilmemiz gerekiyor bu eserleri Bartın’a kazandıran Milletvekilimiz Sayın Yılmaz Tunç’a teşekkür ediyorum” dedi.

Gençlik ve Spor alanında son 2 yılda Bartın’a 18,7 milyon lira tutarında yatırım

Milletvekili Tunç, toplantıda yaptığı açıklamada, Bartın’da her alanda olduğu gibi spor alanında da özellikle son 2 yılda çok önemli yatırımlar yaptıklarını belirterek, son 2 yıl içerisinde Bartın’a gençlik ve spor alanında 18 milyon 775 bin lira tutarında yatırım gerçekleştirdiklerini söyledi.

Bartın’a Spor alanında kalıcı eserler kazandırdık

Milletvekili Tunç, Bartın Kapalı Yüzme Havuzu inşaatının yüzde 70 seviyesinde olduğunu 2015 yılı içerisinde hizmete açılacağını söyledi. Yüzme Havuzu inşaatının hemen yanında da yapımına üç ay önce başlanan ve içerisinde 8 ayrı branşta spor yapılabilecek salon bulunan Bartın Merkez Sporcu Fabrikasının inşaatının da yüzde 50 seviyesine geldiğini belirten Milletvekili Tunç, Amasra Spor Salonu, Bartın Gençlik Merkezi, Ömertepesi Futbol Sahası, Ulus, Kurucaşile, Amasra, Kozcağız, Kumluca, Abdipaşa futbol sahaları, aydınlatma ve tribün yapımlarını tamamladıklarını söyledi. Bartın Stadyumunun doğal çim zemin ıslahını da yaptıklarını belirten Milletvekili Tunç, ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı bütçesinden sağladıkları ödeneklerle Kurucaşile lisesi, Abdipaşa lisesi ve Akcamescit ortaokuluna kapalı spor salonları inşa ettiklerini belirtti.

Spor’a destek vermek hayır işidir.

Milletvekili adayı Tunç “Spor ve sporcuya yapılan destekler ve yatırımlar aslında hayır işidir bizler yaptımız desteklerle gençlerimizi kazanıyoruz, geleciğimize sahip çıkıyoruz” diyerek,Milletvekili Adayı Mustafa Yelkenci ile birlikte Kemerspor futbolcuları ile sohbetler yaptılar, hatıra fotoğrafı çektirerek minik futbolculara başarılar dilediler.

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login