Teknik Kadro iş başında

17 Ağustos 2016 Çarşamba, 08:08
BARTİN-SPOR

TEKNİK EKİP TAMAM

Bartınspor Kulübünde değişimler devam ediyor. Önümüzdeki sezon BAL’da 3.Lig e çıkma mücadelesi verecek olan kırmızı-siyahlı ekip’te  Temmuz ayının ilk haftasında teknik direktörlüğe Ahmet Özen getirilmişti. Özen’in yardımcılıklarına Birol Us ve Mehmet Cömert getirildi. Bartınspor’da yeni sezonda  teknik Direktör Ahmet Özen’in teknik kadrosu da tamamlandı.Kırmızı-Siyahlı ekip’te Birol Us yardımcı antrenör olarak, Mehmet Cömert ise kaleci antrenörü olarak görev yapacak.

BAL Liginde  şampiyonluk mücadelesi verecek olan Bartınspor da değişimler devam ediyor. 2016-2017 sezonunda Bölgesel Amatör lig’de şampiyonluk mücadelesi vermeye hazırlanan Bartınspor’da teknik kadro tamamlandı.Bartınspor Teknik Direktörlüğüne  kariyerli isim Ahmet Özen’in gelmesiyle birlikte yardımcı antrenörlüğe Birol Us ve Kaleci antrenörlüğüne Mehmet Cömert getirildi. Sezon başı Trabzonspor’da iki dönem Teknik Direktörlük görevi yapan genç isim Ahmet Özen’i takımın başına getiren Bartınspor Yönetimi yardımcı antrenörlük görevine geçen yıl TKİ Tavşanlı Linyitspor’da görev yapan Birol Us ve kaleci antrenörlüğüne de geçen sezon 3.Lig takımlarından Tuzlaspor’da çalışan Mehmet Cömert getirildi.  Teknik Direktör Ahmet Özen’in ardından yardımcı antrenör Birol Us ile kaleci antrenör Mehmet Cömert’i göreve getiren kırmızı-siyahlı ekipte teknik kadro tamamlandı. Kırmızı-Siyahlı ekip’te Birol Us yardımcı antrenör olarak, Mehmet Cömert ise kaleci antrenörü olarak görev yapacak.

BİROL US KİMDİR?

Bartınspor’da yardımcı antrenörlük görevine getirilen Birol Us uzun yıllar bir çok profesyonel takımlarda görev yaptı. 1966 Samsun doğumlu olan Birol Us ilk futbol hayatına Merzifonspor’da başladı. 1 yıl Merzifonspor’da forma giyen Us daha sonra sırasıyla Adıyamanspor, Kartalspor, Ünyespor ve akabinde 5 yıl Bafraspor’da oynadı. Aktif futbol yaşantısını noktalayan Birol Us 2009 yılında Çarşambaspor’un U15 takımında çalıştı.Birol Us bir yıl sonra profesyonel 3.Lig ekiplerinden 1930 Bafraspor’la anlaştı.Us 2011 yılında 3.lİg takımı Keçiören Sportif A.Ş, 2012 yılında 3.Lig’de mücadele eden Ofspor A.Ş takımında görev yaptı.Birol Us 2013 yılında PTT 1.Lig’den Süper Lig’e çıkmaya çalışan Samsunspor’un A2 takımının başına geçti ve bir yıl görev yaptı. Samsunspor A2 takımında bir yıl görev yapan Birol Us, 2014 yılında  Van Büyükşehir Belediyespor’la anlaştı.Us daha sonraki yıllarda profesyonel takımlarda yardımcı hoca olarak görevde bulundu.Us ,Manavgatspor, Sakaryaspor AŞ ve son olarak TKİ Tavşanlı Linyitspor takımlarında görev yaptı. Bartınspor’un Teknik Direktörlüğüne Ahmet Özen’in gelmesiyle birlikte yardımcı antrenörlüğe geçen yıl 3.Lig ekiplerinden TKİ Tavşanlı Linyitspor’da görev yapan Birol Us getirildi. Sezon sonuna kadar Bartınspor’la anlaşma yapan Birol Us,teknik Direktör Ahmet Özen’in yardımcı antrenörü olarak görevde bulunacak.

MEHMET CÖMERT KİMDİR?

Bartınspor’da kaleci antrenörü İsmail İşlerin ayrılmasının ardından yeni sezonda teknik kadroda görev yapacak kaleci antrenörü ise tecrübeli bir isimle anlaştı. Kırmızı-Siyahlı ekip  yeni sezon için Mehmet Cömert ile anlaşma sağlandı. Geçen yıl 3.Lig ekiplerinden Tuzlaspor’da görev yapan Mehmet Cömert kaleci antrenörlüğüne getirildi. Geçen yıl Tuzlaspor takımında görev yapan Mehmet Cömert, Pazartesi günü yeni sezon çalışmalarının ilk antrenmanına çıkarak göreve başladı.uzun yıllar bir çok profesyonel takımın kalesini koruyan Mehmet Cömert, kaleci antrenörlüğünde 2006- 2007 ve 2008 yıllarında 3 sezon 3.Lİg takımlarından MKE Kırıkkalespor’da görev yaptı. 2010 yılında profesyonel 2.Lig’in de mücadele eden Çankırıspor’da 1 yıl çalışan Mehmet Cömert,2011 yılında 3.Lig ekiplerinden MKE Kırıkkalespor’la anlaştı.2012 yılında MKE Kırıkkalespor’da çalışanCömert  2013 yılında Gölcükspor takımıyla anlaştı ve bir sezon görev yaptı.Cömert,daha sonra sırasıyla 2014 yılında 2.Lig ekiplerinden Tokatspor,2015 yılında 3.lİg takımlarından Fatih Karagümrük A.Ş ve en son 3.ligde mücadele eden Tuzlaspor’da görev yaptı.Geçen yıl Tuzlaspor’da çalışan Mehmet Cömert 2016-2017 sezonunda bartınspor’da kaleci antrenörlük görevinde bulunacak.

 

kaynak: www.bartinspor.org.tr/

 

You must be logged in to post a comment Login