U-19 lardan anlamı pankart

kez izlendi, 08 Kasım 2015 Pazar

KOZCAĞIZ BELEDİYESPOR 2 BARTIN KEMER SPOR 1

 kemerspor-kozcagizspor

KOZCAĞIZ BELEDİYESPOR 2 BARTIN KEMER SPOR 1

Bartın U-19’lar ligi devam ediyor…

Temsilcimiz Kozcağız Belediyespor Kozcağız şehir stadında Bartın Kemerspor’u konuk etti. Karşılaşmaya çok anlanmı bir pankart ile çıkan oyuncular Şırnak’ın Uludere ilçesinde teröristlerce mevziye döşenen mayının patlaması Şehit olan  Uzman Çavuş Uğur AKYER anısına sahaya AZİZ ŞEHİDİM RUHUN ŞAD OLSUN,ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ .pankartı ile çıktı….

Kozcağız Belediyespor karşılaşmaya . Mutlu Coskun, Hilmi Samed, Sami Keskin, Mert Kapucu, Ahmet Taner, Berkay Bagdat, Serdar Akbag, Rahman Karakas, Dogukan Kale,Tunahan Akmaz,Emre Karakas onbiri ile sahaya çıktı.

KARŞILAŞMANIN YORUMU

Maca her iki tarafta etkili basladi. Karsilikli ataklarla gecerken ilk yari bitti. İkinci yarida rakip, kendi savunmamizi ani topla eksik yakaladi ve savunmadan seken topla rakip oyuncunun onune dusen top vurusta gol aglarda 1-0. Golden sonra Kozcagiz Kemere resmen boğdu surekli ustune giden Kozcagiz serbest vurus kazandi ve frikikten Dogukan topu aglara gonderdi. Golden 10dakka sonra Kozcagizin etkili ataginda saminin pasinda Rahmanin dokunusuyla top aglarda ve 2-1. Karşılaşda bu skor ile bitti…

kozcagizspor

 

Etiketler: Kozcağızbelediyespor

You must be logged in to post a comment Login