Ulus’a Meslek Yüksek Okulu yapıldı

20 Haziran 2016 Pazartesi, 15:16
Ulus'a Meslek Yüksek Okulu yapıldı

İlçemizde Kaymakamlığımız, Belediyemiz, Ulusa Hizmet Vakfı önderliğinde hayırseverlerimizin destekleri ile 12 Kasım 2014 tarihinde temel atmasını gerçekleştirdiğimiz Meslek Yüksek Okulu binamız birbuçuk yıl içerisinde eğitim öğretime hazır duruma gelerek 18 Haziran 2016 tarihinde açılışı gerçekleştirilmiştir.

İl ve ilçe protokolünün dışında halkımızın da katılımı ile gerçekleştirilen açılışta sırası ile Ulusa Hizmet Vakfı Başkanı Sn. Ziya ÇELİK, Belediye Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN, Kaymakamımız Sn. Selçuk ŞAKAR, Rektörümüz Sn. Prof.Dr. Ramazan KAPLAN, Milletvekilimiz Sn. Av. Yılmaz TUNÇ ve Valimiz Sn. Nusret DİRİM in konuşmalarını yaptılar. Ardından Üniversite Halk Oyunları topluluğunun yöresel oyunları ve hayırseverlerimize plaket dağıtımı yapıldı.

Plaket töreninin ardından okulumuzun açılışı kurdelesi kesilerek gerçekleştirildi. Daha sonra protokol üyelerinin ve halkımızın katılımı ile binamız gezildi. Valimiz Sn. Nusret DİRİM, Milletvekilimiz Sn. Av. Yılmaz TUNÇ, Rektörümüz Sn. Prof.Dr. Ramazan KAPLAN ve Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN sınıf ve odaları gezerek bilgiler aldı.

You must be logged in to post a comment Login